Aleyna Tilki Emrah Karaduman’la Görüntülendi! Aşk Mı Yaşıyorlar?

0
0 views

Açıklamalarıyla herkesin dikkatini üstüne toplayan şarkıcı Aleyna Tilki, birlikte şarkı çıkardığı Emrah Karaduman ile aşk yaşadığı söylenirken, önceki akşam Kuruçeşme’deydi.

Cevapsız Çınlama isimli pop şarkısıyla tanınan Aleyna Tilki, aşk yaşadığı konuşulan Emrah Karaduman’la Kuruçeşme’de Fenerbahçe maçına gittiler.

“ÇOK MUTLUYUZ”

Fenerbahçe’nin 1-0 yenmesinden sonra keyifli olan Aleyna Tilki, “Fenerbahçe maçına geldik ve kazandığımız için çok mutluyuz” dedi.

“SÜREKLİ GÖRÜŞÜYORUZ”

Gündemdeki aşk söylentilerinin söylenmesi üzerine Aleyna Tilki “Devamlı görüşüyoruz. YouTube’un bu seneki en çok izlenen şarkısı olduk. Onun için bir kutlama yaptık” dedi.

ECE SEÇKİN’E YANIT VERDİ

Aleyna Tilki son olarak Ece Seçkin’in “Aleyna biraz daha mütevazı davranmalı” sözlerine, “Alkollü mekanlarda sahnede olmamı istemiyor. Haklı da. Ece Seçkin’i çok seviyorum. Büyüğüm, yaşıma en yakın olan şarkıcı. İdolüm Ece Seçkin” dedi.

Bir önceki yazımız olan Muharrem Özabat'ın Filminde Gişe Rekoru! Tam 37 Bilet Sattı! başlıklı makalemizde Bir Şey Değilim filmi güzel mi, Bir Şey Değilim fragman ve Bir Şey Değilim yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here