David Beckham Fotoğrafıyla Öğrenci Akbili Çıkarmayı Başaran Çılgın Genç!

2
0 views

İzmir’de ikamet eden bir öğrenci, belediye otobüsü için öğrenci akbili çıkarma amaçlı gönderdiği kendi vesikalığı kabul edilmeyince futbolcu David Beckham’ın vesikalığını gönderdi ve ilginç bir şekilde kendi resmi kabul edilmezken David Beckham fotoğrafı kabul edildi.

Ülkemizde her gün çokça ilginç olaylar oluyor ve biz, bu olayları çoğunlukla sosyal medyadan duyuyoruz. Bu tür gelişmelerden bir diğeriyse geçtiğimiz günlerde İzmir’de yaşandı.

İzmir’deki bir öğrenci, İzmir Belediyesi’ne otobüs vb. taşıtlarda kullanılan öğrenci akbili için başvuru yaptı ama belediye, vesikalık fotoğrafı uygun bulmayarak öğrenciye akbil kartı vermedi. Bu olaydan birkaç gün sonra tekrar başvuruda bulunan öğrenci, bu sefer kendi vesikalığıyla değil de ünlü futbolcu David Beckham’ın fotoğrafıyla başvurdu ve olayın ilginç tarafı olarak başvuru kabul edilip öğrenci kartı verildi. İşte o akbil:

İzmir’den David Beckham’ın vesikalık fotoğrafıyla akbil kartı çıkarabilen öğrencinin arkadaşı, Twitter’dan bu akbilin fotoğrafını gönderdi. Twitter’da onbinlerce kişi bu paylaşımı tartışırken sosyal medyada da gündem bu konu oldu.

Bir önceki yazımız olan Yeni Kimlik Kartları Ne Zaman Değiştirilecek? İşte Değişim İçin Gerekenler! başlıklı makalemizde Kimlikleri değiştirmek için gerekenler, Yeni kimlikler için gerekenler ve Yeni kimlikler ne zaman değiştirilecek hakkında bilgiler verilmektedir.

2 YORUMLAR

  1. Ya bunu sabah haberlerde de gördüm, çocuğu haber yapmışlar sosyal medyada olay konu olduğu için çocuğun kartı iptal etmişler üzüldüm ona 😀

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here