Fenerbahçe’nin Ünlü Kalecisi Volkan’ın Sözleşme Süresi Bitiyor! Yoluna Hangi Takımla Devam Edecek?

2
20 views

Fenerbahçe Spor Kulübü, efsane kalecisi Volkan Demirel’e 2 senelik sözleşme teklif edeceğini açıkladı. Volkan Demirel’in yapılacak bu sözleşmeyi kabul etme ihtimaline herkes kesin gözüyle bakıyor.

FB’nin ünlü kalecisi Volkan, sarı kanaryalarla yoluna devam ediyor. Kulüp yönetimi, sezon bitişinde anlaşmaları bitecek olan kalecileri Volkan Demirel ile 1+1 senelik sözleşme imzalama kararını aldıklarını açıkladı.

“DEVAM EDECEĞİZ”

Kaleci Volkan, önceden de “Yaşım 40 olana dek sahalarda kalmayı istiyorum” şeklinde açıklamada bulunmuştu. Volkan’la görüşen kulüp başkanı Aziz Yıldırım, “Sen sarı lacivertin önemli bir değerisin. Yolumuzda seninle olacağız” şeklinde açıklamada bulundu.

TAKIMDA KALMAK İSTİYOR

Fenerbahçe’nin, Volkan ile gerçekleştirecekleri hedefleri de bulunuyor. Tecrübeli kaleci Volkan, kalecilik hayatına nokta koyunca Fener’in profesyonel yönetim kurulunda yer almak istiyor. İngilizce’sini daha iyi seviyeye getirmek isteyen Volkan, yabancı dil dersleri alıyor ve ayrıca da teknik heyetin antrenmanlarıyla da ilgileniyor.

Bir önceki yazımız olan Ronaldo 4. Kez Altın Top Ödülüne Layık Görüldü! başlıklı makalemizde Ronaldo ödül aldı, Ronaldo'nun aldığı ödüller ve Ronaldo'nun futbol ödülleri hakkında bilgiler verilmektedir.

2 YORUMLAR

  1. Volkan ile devam etmek doğru karar olur ancak yedek kaleci olarak. Yaşlanan Volkanın pek bir işlevi olmaz ama yedekte kesinlikle gelecek olan kaleci ile rekabet sağlar diye düşünüyorum. Sözleşme yenilenmeli. Volkan ömrünü Fenerbahçe’ye adamış bir kişilik böyle bir kişiliğin sadece takımda değil jubile yaptıktan sonra Yönetimde veya teknik heyette de yer alması gerekli.

    • Söylediklerinize aynen katılıyorum. Volkan’ın sözleşmesi yenilenmeli ancak yedek olarak devam etmeli. Sonuçta belli bir yaştan sonra illa ki performans düşüşü yaşanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here