Muharrem Özabat’ın Filminde Gişe Rekoru! Tam 37 Bilet Sattı!

0
0 views

Senaryosu Muharrem Özabat’ın olan ve kendinin yönettiği Bir Şey Değilim sinema filmi gişe sayısı olarak çok zayıf kaldı. Yayınlandığından itibaren 3 gün içinde 34 kişinin izlediği film sadece 370 lira kazandırdı. 18 kasımdan itibaren vizyonda yayınlanmaya başlayan filmlerden Muharrem Özabat’ın yazdığı ve yönetmenliğini üstlendiği Bir Şey Değilim filmi üç günde sadece 34 bilet sattı.

Konuyu Milliyet’teki köşe yazarı Ali Eyüboğlu, “Film oyuncuları ve çalışanları bari gitseydi, bilet satışı 100’den fazla olurdu. Demek ki çalışanlar bile gitmedi.” dedi.

İşte Eyüboğlu’nun yazısındaki ilgili kısım;

18 kasımdan itibaren vizyonda yerini alan, Muharrem Özabat’ın yazıp yönettiği filmin vizyona girdikten sonraki üç gündeki gişe sayısı, adı gibi oldu. Sinema filmini izleme fırsatım olmadı, ama gişe sayısına bakınca fragmanını merak edip seyrettim. İngilizce alt yazısı bulunan fragmanın sonunda ismi olan oyuncuları not ettim:

Münir Can Cindoruk, Bihter Dinçel, Caner Cindoruk, Ahmet Saraçoğlu, Rıza Sönmez, Hakan Türkşen, Levent Ülgen, Ümit Çırak, Muhsin Asan, Numan Çakır, Murat Onuk, Ferzan Hekimoğlu, Füsun Demirel, Bülent Çolak, Özüm Arkan, Aykut Taşkın, Ali Yaylı, Muhsin Asan, Tuna Arman, Esin Doğan, Burak Akyol, Şener Kökkaya, Mert Egemen, Ekrem Erkek, Evren Karakayacı ve Uğur Uludağ.

Bir önceki yazımız olan Nurgül Yeşilçay İtiraf Etti: Üçüncü Şansı Bile Verdim! başlıklı makalemizde Nurgül Yeşilçay kime aşık, Nurgül Yeşilçay'ın erkek arkadaşı ve Nurgül Yeşilçay'ın sevgilisi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here