Niğde Dündarlı Belediye Başkanının 15 Liralık Makam Koltuğu!

4
0 views

Geçmiş borçları toplam 3.5 milyon lira olan Niğde Dündarlı Belediye Başkanı Hüseyin Çıkan, makam koltuğunun kırılması üzerine tamir ettiremediklerini ve yeni bir koltuk fiyatının da bin lira olduğunu söyleyerek, “Önemli olan koltuk değil, hizmet verebilmemiz. Yani bin liralık bir makam koltuğu yerine 15 liralık sandalyeyi bu nedenle tercih ettim” diye açıklamada bulundu.

BELEDİYENİN 3.5 MİLYON TL BORCU VAR!

2014 yılında Dündarlı Belediye Başkanı olan Hüseyin Çıkan, önceki belediye döneminden kalan 3.5 milyon liralık borç olduğunu dile getirdi. Makam koltuğunun da eskiliğini ve kırıldığını söyleyen Çıkan, yeni koltuk almak yerine 15 liralık sandalye aldığını söyledi. Önce koltuğu tamir ettirmeyi istediklerini ama tamirinin çok pahalı olduğunu söyleyen Başkan Çıkan, “Belediyemizin çok borcu var. Biz de yeni koltuk almak istedik ama fiyatının bin lira olduğunu duyunca vazgeçtik” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Migros, Online Doğal Gıda Alışveriş Markasını Satın Aldı! başlıklı makalemizde Migros yeni marka satın aldı, Tazedirekt yeniden mi açıldı ve Tazedirektin sahibi kim hakkında bilgiler verilmektedir.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here