Satışları 2 katına çıkardı! PS4 Pro Sanal Gerçeklik ile geldi!

0
0 views

Sony’nin yeni çıkan oyun konsolu Playstation 4 Pro, 10 kasımda oyunlara sunulmasıyla satış rekorları kırdı. PS4 Pro, Sony’nin İngiltere’deki satışlarını tam 2 katına çıkardı.

Sony’nin oyunseverler tarafından merakla beklenen konsolu Playstation 4 Pro 10 kasımda satışa çıkarılmıştı. Tüm dünya ile aynı tarihte Türkiye’de de satışa sunulan oyun konsolu ülkemizde de yurt dışıyla yakın fiyata satılıyor. 4K ve sanal gerçeklik özelliklerini de destekleyen oyun konsolu, klasik PS4’e göre 2 kat daha fazla performans gösteriyor. Tüm Playstation oyunlarının PS4 Pro uyumlu olacağı için klasik konsollarda olmayan yüksek fps, çözünürlük, grafik detaylarının yanında sanal gerçeklik imkanı da sunacak. Sunulan özelliklerin tamamı geliştiricilerin de kontrolünde gerçekleşecek.

Gamespot’un haberine göre Playstation 4 Pro, İngiltere’de satışa sunulduğu günden itibaren büyük bir ilgi ile karşılandı. Satışları 2 katına çıkaran oyun konsolu haftalık satış grafiklerini de iki katına çıkardı.

Bir önceki yazımız olan Bakan Arslan Açıkladı: İnternet Fiyatlarına İndirim Geliyor! başlıklı makalemizde En ucuz limitsiz internet, İnternet indirimi ve Ucuz internet geliyor hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here