Şehir Hastanesi Mart Ayında Erzurum’da

Erzurum, sağlık turizmi ile ekonomisini canlandıracak!

0
35 views

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, 2016 yılı değerlendirme toplantısında konuştu. Yaptığı açıklamalar Erzurum’un yüzünü güldürecek cinsten.

2017 yılının Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının sağlığı için önemli adımlar atılacak bir yıl olacağını belirten Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Erzurum’a yapılmaya devam edilen Şehir Hastanesi hakkında bilgiler verdi. İnşaatı devam eden hastanenin tamamlanması halinde bölgeye ve çevre illere büyük bir sağlık hizmeti verileceğini söyleyen Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Erzurum ve çevresi için önemli olan bu haberi duyurdu.

Hem Erzurum, Hem de Çevre İller Faydalanacak!

Erzurum’a yapılan Şehir Hastanesi projesi ile birlikte hem Erzurum halkına olacak faydayı vurgulayan Sağlık Bakanı Akdağ, aynı zamanda sağlık turizmi sebebiyle Erzurum’a gelecek vatandaşların da şehir ekonomisine can vereceğini vurguladı. Bölgenin gelişmesinde önemli bir faktör olacak olan Erzurum Şehir Hastanesi için açıklamalar yapan Akdağ, hastanenin 2017 yılının Mart ayında hasta kabule başlamasını planladıklarını söyledi.

Konuşmasına sağlıkta dönüşüm programları hakkında bilgi vererek devam eden Sağlık Bakanı Recep Akdağ, “Sağlıkta dönüşüm programının ikinci fazına başlıyoruz. bunun çalışmalarını son 3 aydır yoğun bir şekilde yürütüyoruz. Sahada büyün şehirlerimize örnek olarak temsil edilebilecek şehirlerde ciddi bir çalışma yaptık” diyerek, sağlıkta dönüşüm programları hakkında detaylı bir bilgi verdi.

Erzurum’da inşaatı devam eden Şehir Hastanesi’nin mart ayı içerisinde bitirilmiş olacağını dile getiren Sağlık Bakanı Recep Akdağ, laboratuvarların kurulmuş olduğunu ve geliştirmelerin devam ettiğini vurguladı.

 

Bir önceki yazımız olan David Beckham Fotoğrafıyla Öğrenci Akbili Çıkarmayı Başaran Çılgın Genç! başlıklı makalemizde David Beckham akbil fotoğrafı, David Beckham fotoğrafıyla akbil çıkaran öğrenci ve İzmir'de David Beckham ile akbil çıkaran öğrenci hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here