Sinan Akçıl’dan Açıklamalar! Siyasete Atılıyor!

0
0 views

Ünlü sanatçı Sinan Akçıl, siyasetle uğraşmayı sevdiğini söyleyerek önümüzdeki yıllarda milletvekili olmak istediğini söyledi.

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, Gaziantep’teki bir alışveriş merkezinde takipçileriyle buluştu. Sevenleriyle yaşamına dair muhabbet eden Sinan Akçıl, siyasete karşı ilgisinin olduğunu ve milletvekili olmayı düşündüğünü söyledi.

“ÜLKEMİN SORUNLARI İLE ÇOK İLGİLİYİM”

Akçıl, sözlerinde “Siyasetle uğraşmayı seviyorum. Şimdi 30 yaşındayım ve 15 yıla kadar milletvekili olma düşüncem var. Akşamları siyaset dinleyerek uyuyorum. Küçüklüğümden bu yana siyasetle uğraşırım, siyaseti severim, ülkemin sorunlarına karşı çok ilgiliyim. Ülke sorunlarının çözülmesine katkı sağlamak istiyorum.” dedi.

BAŞBAKAN İLE FOTOĞRAF ÇEKTİRMİŞTİ

Başbakan Yıldırım ile çektirdiği bir fotoğrafı, Yıldırım’ın sözlerini de fotoğrafın altına koyarak “Çekinelim de takipçilerim artsın’ diyecek kadar esprili ve içten. O Türkiye’nin başbakanı ve ben başbakanımızı çok seviyorum. Allah bu güzel vatanımızı korusun.” diyerek sosyal medyada takipçileriyle paylaşmıştı.

Bir önceki yazımız olan Nejat İşler'in Yeni Mesleği Görenleri Şaşırttı! Ünlü Oyuncu Şimdi Ne Yapıyor? başlıklı makalemizde Nejat İşler artık ne iş yapıyor, Nejat İşler'in yeni filmi ne zaman çıkacak ve Nejat İşler'in yeni mesleği hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here