Telsim’e borcunuzu ödemeyi unutmayın! Hacizlik olabilirsiniz!

0
0 views

1994 – 2006 yıllarındaki büyük mobil telekominasyon şirketi Telsim’e borcu olanlara, 10 yıldan sonra icra mektupları gönderildi.

Türkiye’de telekomünikasyon hizmeti veren ikinci şirket olan Telsim, 1994 ve 2006 yıllarında hizmet vermiş, ardında da TMSF’ye devri gerçekleşmişti. Bu yıllarda borcu olanlara hukuk bürolarından yeni uyarılar gönderiliyor. TMSF ile çalışan 100’den fazla büronun borçlulara gönderdiği uyarıda, Telsim’e borclu olanların bir an önce borçlarını ödemeleri isteniyor.
Mesajda “Telsim’e olan borcunuz ödenmemiştir. Sizi Telsim olarak ödemeyi yapmaya davet ediyoruz. Ödeme yapmazsanız, icra takibi başlatılacaktır” şeklinde bir uyarı yazılı. Eski fatura borçlarıyla ilgili borçluların yasaları kullanma hakları bulunsa da hem zaman kaybı, hem de oluşacak masraflar yüzünden çoğu abone, borcunu ödeme yoluna başvuruyor.

Bir önceki yazımız olan Satışları 2 katına çıkardı! PS4 Pro Sanal Gerçeklik ile geldi! başlıklı makalemizde playstation 4 pro inceleme, PS4 Pro ve ps4 pro fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here